Teslimat Koşulları

Hapeloğlu Sanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, Market ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize araçlarımızla teslim edilmektedir. 

Hapeloğlu Sanal Market’in hizmet verdiği Rize ili ve semtlerini  Teslimat Bölgeri menüsünden görebilirsiniz.

Hapeloğlu Sanal Market'te siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli yoktur.

Verilen siparişlerde kilogram ile satılan ürünlerde gramaj'dan kaynaklı fiyat değişiklikleri olması durumunda konu ile ilgili sizi telefonla arayıp bilgilendirileceksiniz..

Vermiş olduğunuz cep telefonu iletişim bilgilerinizin doğru olmasına dikkate ediniz.. 

1 Ocak 2019 Tarihi itibari ile siparişinizde kullanılacak plastik poşet ücreti   alışveriş fişine/faturanıza yansıyacak ve kapıda tahsil edilecektir..

SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minumum sipariş tutarları dahilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar. 

Hapeloğlu Sanal Market'te  toptan satışımız yoktur.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizi telefon ile arayıp  bilgilendirileceksiniz..

hapeloglu.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Adrese Teslim Hizmeti

Hapeloğlu Sanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize Hapeloğlu Market’in araçları ile Hapeloğlu Market ekibi tarafından teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.hapeloglu.com adresine giriş yaptıktan sonra;

  • Eğer Hapeloğlu Sanal Market’e üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir.
  • Eğer üye değilseniz Üyelik İşlemleri menüsü altından yeni üyelik oluşturmanız gerekmektedir.
  • Eğer üye değilseniz Üye Olmadan Hızlı Alışveriş kısmından bilgilerinizi paylaşarak hızlıca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hapeloğlu Sanal Market’in hizmet verdiği Rize ili ve semtleri  Teslimat Bölgeleri menüsünden görebilirsiniz.

Siparişizinle ilgili sipariş notu düşerek, isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


  • Siparişlerinizi online kredi kartı ile, teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile veya teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  • E-Arşiv Fatura  sipariş teslimatında size teslim edilecektir.
  • Kapıda koşulsuz ürün iade garantisi vardır.

hapeloglu.com


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.